MERAK ETTİKLERİNİZ
HEKİMİNİZE SORUN

Görüşleriniz bizim için önemli...

Tüm merak ettiklerinizi hekiminize sorabilirsiniz...

Sizden Gelenler
Ebru
Muayene Ücreti ve Randevu Bilgisi alabilir miyim
İyi günler, 0212 803 02 17 ve 0533 063 06 56 numaralı telefonlarımızdan bilgi ve randevu alabilirsiniz.
sultan akın
38 yaşındayım ön dişlerim çok önde ve diş eti çekilmem var üst damak önde alt damak deride estetik açısından da hiç hoş değil bir arkadaşımın tavsiyesi ile size ulaşıyorum.
Merhaba, öncelikle diş eti çekilmesine neden olan etken belirlenir ve diş eti tedavisi yapılarak diş eti çekilmesi engellenir. Sonrasında profosyonel olarak fotoğraflarınız çekilerek size uygun bir gülüş tasarımı belirlenir. Bu plan doğrultusunda porselen laminalar, emax kuronlar ile ya da ortodontik tedavi ile estetik bir gülüş sağlanır. En sağlıklı bilgiyi, sizi muayene ettikten sonra verebiliriz tabii. Kliniğimizde tedavi ettiğimiz vakaları @dr.tanyel instagram hesabından takip edebilir siniz. Sağlıklı günler dileriz.
sibel şahin
merhaba; hocam kanal tedavili ve dolgulu dişim kesildi,dolgulu olanda arayüz çürüğü var ve sinire çok yakın görünüyor röntgende sinire ulaşmamış dese de dr. kaplama için 2side kesildi kanal tedavisi yapılması gerekmez mi kaplamadan önce çürük şuan bile derin görünüyor,cevabınızı bekliyorum teşekkürler, iyi çalışmalar
Merhaba, çürük doku temzilendikten sonra dişin pulpa odasına( sinir ve damarların bulunduğu kısım) ulaşılmadıysa ve diş canlılık sinyali veriyorsa sadece dolgu yapılması yeterlidir. Sağlıklı günler..
Ismail Kılıç
Acaba diş çürüğü temizlendikten sonra neden çürükten kalan bölgeler dolduruluyor ? Yalnızca estetik kaygıyla mı yoksa dolgunun bir faydası var mı ?
Dişin görevini sürdürmesi ve kırılmaması için eksilen dokusunu tamamlamak, çürük nedeniyle açığa çıkmış iç katmandaki dokuları korumak için dolgu yerleştiriliyor. Sağlıklı günler..
Emre Aydın
Web siteniz gayet güzel olmuş. Tebrikler...
İlginize Teşekkürler
E-BÜLTEN