About Us
We are here for a
healthy smile
Net Dental Clinic; provides all services in the field of oral and dental health in Istanbul - Beylikdüzü district with specialist dentists. We provide the best service to you with the highest technology treatment methods. Contact us now.
Call Us :
&
Write on Whatsapp
beylikduzu-dis-hekimi
Meet your new smile!

Net Dental Clinic

SEE YOUR NEW SMILE BEFORE TREATMENT

Digital Smile Design
Traditional treatments have been superseded by computer-assisted digital treatments with the advancement of technology. We design custom smile designs with the highest technology digital scanners used in our clinic and show them to our valued patients before starting treatment.

Teeth Veneers

Thin and cosmetic porcelain tooth bonding
Teeth Veneers

Dental Implants

False teeth applied in tooth losses
Dental Implants

Zirconium Crowns

Durable all around zirconium bonding
Zirconium Crowns

Teeth Whitening

Extremely white teeth with laser whitening
Teeth Whitening
Quick Appointment Form

  Nihal Çabuk
  Nihal Çabuk
  2022-01-07
  Doğrulanmış
  Tertemiz bir klinik, doktorları ve çalışanları saygılı, anlayışlı, olumlu, hızlı, düzenli, dakik, takipli çalışan bir ekip. Danışanları olarak bebeğimle gitmek zorunda kaldığımda bir saat ve hatta fazlası sürede bebeğimle ilgilenerek beni çoook mutlu etmiş bir ekipleri var. Klinikteki aile ortamı ağrılı diş gibi can sıkıcı durumda bile sizi rahatlatıyor.
  Börte melisa Göktürk
  Börte melisa Göktürk
  2021-10-16
  Doğrulanmış
  Diş eti ile ilgili problemim vardı uzun arayışlar sonucu net diş kliniğini sosyal medya aracılığı ile keşfettim ilk başta tereddütlerim vardı,ama boşa tereddüt etmişim güler yüzlü hizmetleriyle,ilgileriyle aile ortamı havasında ellerinden geleni yaptılar .Dr. Merihk Hanım işinin uzmanı diş etimin tedavisini en hızlı en sağlıklı şekilde halletti çok memnun kaldım bugün de hem kontrol hem de temizle işlemi yaptı çok çok beğendim, önümüzdeki ay da dolgu için geleceğim onu da en güzel şekil de halledeceklerine eminim gözünüz kapalı gelebilirsiniz asistanlarına ve karşılama sekreterlerine güler yüzlülükleri için çok çok teşekkür ederim ☺️
  Nihal Şahin
  Nihal Şahin
  2021-09-27
  Doğrulanmış
  Diş eti problemimle ilgili uzun zamandır arayış içindeydim Dr Merih Tanyeli internet üzerinden buldum ve iyi ki de yollarımız kesişmiş. Merih Hanım la ilk görüşmemizin ardından kafamda hiç bir soru işareti kalmadı. Tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Gerçekten çok ilgili ve alanında uzman bir doktor. Tüm yakınlarıma kendisini tavsiye ediyorum. Keşke daha önce tanıma fırsatım olsaymış. Kinikte çalışan tüm arkadaşlar ayrıca çok ilgili. Başta Merih Hanıma ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.
  Seda Guldali
  Seda Guldali
  2021-09-22
  Doğrulanmış
  Daha once rutin dis eti temizligi ve dolgu icin gittigim Net Dis Klinigini bu kez implant yaptirmak icin tercih ettim iyiki de oyle yapmisim. Artik islemini yitirmis kirilan ve curuyen disimin yerine yapilacak implant icin oncelikle Cem bey, disin kalan kismini cekti ve ayni seansta implant ameliyatimi gerceklestirdi, daha sonra canim doktorum Merih hanim yine Cem bey ile birlikte dijital olcu aldi ve protez takma islemlerini yapti. Toplamda 3 ay surdu, ne ameliyat sonrasi ne de iyilesme surecinde hicbir problem yasamadim, dijital olcu alindigi icin tek seferde provaya geldigim gun tabiri caizse disim " cuk " diye oturdu 🙂 benim icin travmatik gecebilecek bir sureci bu kadar kolay, sorunsuz ve doyasi gulebilecegim guzellikte atlatmami saglayan basta Merih hanim ve Cem beye, ve tum Net Dis Klinigi calisanlarina cook tesekkurler
  Barış Zorlu
  Barış Zorlu
  2021-08-07
  Doğrulanmış
  Merih hanım işini çok iyi yapan bir hekim. Diş eti hastalığınız var ise mutlaka kendisiyle tanışmanızı öneririm. Ayrıca, güleryüzlü ve ilgili tavırları için Net Diş Kliniği çalışanlarına çok teşekkür ederim.
  Tuğba Eski
  Tuğba Eski
  2021-08-06
  Doğrulanmış
  Diş etlerimin tedavi olması gerekiyordu çok endişeliydimm yıllardır bu sorunu çekiyordum Dr. Merih hanım sağolsun çok güzel bir şekilde ilgilendi tedaviyi aşama aşama bana anlatarak yaptı kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim hepsi ilgiliydi.
  Tugay Cologlu
  Tugay Cologlu
  2021-07-03
  Doğrulanmış
  Nach langer Recherche habe ich mich für diese Klinik entschieden und habe es nicht bereut.Ich bin sehr zufrieden.Gute Dienstleistung, nette Betreuung.Empfehle es gerne weiter.
  {"cpt":"blog","style":"3","columns":"3","show":3,"order":"DESC","orderby":"DESC"}

  Home